Wzmocnij Skórę, Włosy i Paznokcie

Zima powoli mija, ale ja niestety odczuwam jej negatywne skutki, głównie na skórze włosach i paznokciach. Ciepłę i suche powietrze z grzejników strasznie źle wpływa na mój organizm. Włosy zaczęły wypadać, paznokcie łamać, a skóra stała się przesuszona. Na szczęście znalazłam duet idealny, który znacznie poprawił ich kondycję. Wiadomo, to jakich kosmetyków używamy ma duże znaczenie, jednak jeszcze większa ma to co jemy i jak się suplementujemy. Aby wzmocnić moją skórę zaczęłam przyjmować Kolagen z Noble Health. Jest to kolagen pozyskiwany z ryb morskich. Zawiera również kwas hialuronowy i ekstrakt z pestek winogron, minerały i witaminy.
Głównie miał wpłynąć na skórę, ale zauważyłam również bardzo dobry wpływ na włosy i paznokcie. Włosy przestały tak wypadać, a paznokcie stały się mocniejsze. Efekty zauważyłam po ok miesiącu. Przyjmowałam zazwyczaj 2 tabletki dziennie, ponieważ mają one kształt, którego nie lubię i ciężko mi je połknąć.
Patrząc na skład, widać ze zapowiada się bardzo dobrze i tak właśnie jest. Po przyjmowaniu biotyny moje paznokcie stały się jeszcze mocniejsze, szybciej rosły i były bardzo błyszczące. Zauważyła również cudowny wpływ na włosy, pojawiło się u mnie bardzo dużo malutkich włosków. Szybko moja czupryna się zagęściła. Myjąc włosy czy czesząc praktycznie nie pojawiały się wypadające włosy. Dodatkowo włosy pięknie się błyszczą i szybciej rosną.

Dodaj komentarz